Marka Terytorialna | ​Fotoportal 2.0
Fotoportal
PRODUKTY

FotoPortal 2.0

Repozytorium wszelkiego rodzaju materiałów audiowizualnych. Umożliwia łatwe ich pozyskanie oraz dystrybucję.

Funkcjonalności
Bank zdjęć | Zabezpieczanie materiału | Katalogowanie | Tagowanie | Dystrybucja i sprzedaż

Multimedia w jednym miejscu

Główną funkcją FotoPortalu jest tworzenie za jego pomocą Banku Materiałów Audiowizualnych – od zdjęć, przez prezentacje, po filmy.

W jednym miejscu zbierane są materiały z różnych źródeł, co daje wymierne korzyści – między innymi w postaci obniżonych kosztów ich pozyskania. W efekcie dystrybucja materiałów audiowizualnych do mediów i innych podmiotów staje się znacznie łatwiejsza.

1 4 2 4 3

Dzięki ciągłemu, comiesięcznemu konkursowi pozyskujemy setki fotografii, których majątkowe prawa autorskie przechodzą na rzecz JST. Temat przewodni konkursu może być każdego miesiąca inny, dzięki czemu zapewniona jest różnorodność napływających zdjęć.

Zabezpieczanie materiałów

Wszystkie zdjęcia i materiały są automatycznie naznaczane znakiem wodnym w celu ich zabezpieczenia przez nieautoryzowanym użyciem.

Dopiero przejście przez proces zamówienia i jego akceptacja umożliwiają pobranie materiałów przeznaczonych do autoryzowanego wykorzystania przez zamawiającego.

Foto_zabezpieczenie
Foto_tagowanie
Katalogowanie i tagowanie materiałów

Nadesłane materiały mogą być dowolnie katalogowane, a wybrane mogą trafiać do galerii udostępnionych publicznie. Każdy katalog posiada osobne ustawienia dotyczące możliwości podglądu i pobierania.

Celem prostego i szybkiego odnalezienia szukanego materiału, system umożliwia precyzyjne otagowanie materiału.

Ico_dystrybucja
Dystrybucja materiałów

Administrator systemu ma pełną kontrolę nad zamawianymi materiałami. Zamawiający dokładnie określa, gdzie i w jaki sposób zostaną one użyte.

Ico_sprzedaz
Sprzedaż materiałów drukowanych

Zdjęcia mogą być wystawione na sprzedaż w różnej postaci, jednak najczęściej są to plakaty i fotoobrazy. Jest to dodatkowy sposób na efektowne promowanie miasta poprzez pokazywanie jego najciekawszych ujęć.

Foto_oszczednosci
Oszczędności

Wdrożenie FotoPortalu przynosi miastu bardzo realne oszczędności niwelując konieczność zakupu zdjęć u profesjonalnych fotografów. Budowany poprzez stały konkurs Bank Zdjęć posiada bardzo dużą wartość komercyjną.

Po wdrożeniu FotoPortalu, możliwe jest pozyskanie około 200 fotografii miesięcznie z pełnym przekazaniem praw autorskich. W skali roku, wartość Banku Zdjęć może wynieść nawet kilkaset tysięcy złotych.

OFERTA

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty.

Skp

Rdzeń wszelkich działań Jednostki Samorządu Terytorialnego w zakresie promocji. Wyposażony w kilkanaście niezależnych od siebie modułów.

Skjst

Wszechstronne narzędzie dostosowane do indywidualnych potrzeb powiatów i gmin. Skupia działalność promocyjną, pozyskanie inwestorów oraz wspomaga informatyzację.

Skpg

Narzędzie ułatwiające profesjonalną obsługę inwestorów. Tworzy oferty inwestycyjne, przechowuje dane ekonomiczne i ewidencjonuje tereny inwestycyjne.

Skdb

Prezentuje pełny i aktualny stan działalności badawczej w JST. Właściwa koordynacja i ujednolicenie działalności badawczej pozwalają na znaczne zwiększenie jej efektywności.

Skks

Umożliwia wygodny nadzór nad tworzonymi komunikatami, automatycznie przyjmuje zgłoszenia interwencyjne oraz monitoruje przebieg ich  realizacji.