Marka Terytorialna | Zapraszamy do udziału w Plebiscycie “Świąteczna Magia Miast”
BLOG
19.12.2019
Zapraszamy do udziału w Plebiscycie “Świąteczna Magia Miast”
Thumb_wide_mt_blog_3


Blask świątecznych dekoracji, klimatyczne kiermasze i jarmarki, rodzinne spacery czy wspólne zdjęcia przy miejskiej choince... Boże Narodzenie i Nowy Rok to szczególny czas dla każdej społeczności. 

Ten czas to również doskonała okazja do budowania wizerunku miasta czy regionu. Jak wygląda magia Świąt w Twoim mieście? Pokaż to na zdjęciach, zaproś mieszkańców do głosowania i wygraj wyjątkowe szkolenie dla zespołu miejskiego. Zapraszamy do udziału w Plebiscycie “Świąteczna Magia Miast”

Idea 
 

“Świąteczna Magia Miast” to plebiscyt organizowany z myślą o nowoczesnej, społecznościowej promocji miast. W działania zaangażowane są zarówno osoby odpowiedzialne za promocję miasta, jak i mieszkańcy. Mechanizm zabawy jest prosty: najpierw tworzymy świąteczną galerię zdjęciową swojej miejscowości, a następnie zachęcamy mieszkańców do głosowania na nią. Wszystko po to, aby pokazywać niezwykłą atmosferę Świąt w miejskich przestrzeniach, inspirować się wzajemnie, a także promować swoje miasto pośród szerszej publiczności. 

Zdając sobie sprawę, że możliwości dużych i mniejszych miast są zróżnicowane, w plebiscycie wprowadziliśmy dwie kategorie konkursowe i przyznamy dwie nagrody główne: dla miast na prawach powiatów oraz dla miast nie będących miastami na prawach powiatu. 

Nagrody  


Udział w plebiscycie “Świąteczna Magia Miast” to także szansa na wyjątkową nagrodę. Zwyciężają miasta, które zdobędą największą liczbę głosów w swojej kategorii. Nagrodą główną jest szkolenie (o wartości 5 000 zł brutto) pt. “Jak zwiększyć przewagę konkurencyjną samorządu? – czyli o skutecznym zarządzaniu marką terytorialną”, przeznaczone dla zespołu specjalistów miejskich. 

Przebieg  


Co trzeba zrobić, aby wziąć udział? Jak przebiega plebiscyt? Wszystkie szczegóły znajdują się w Regulaminie, a poniżej przedstawiamy najważniejsze kroki.

 • Wejdź na stronę: fotoportal.markaterytorialna.pl/konkursy/swiateczna-magia-miast, zarejestruj się i dodaj galerię zdjęciową swojej miejscowości.
 • Prześlij do 10 zdjęć pokazujących, jak pięknie wygląda Twoje miasto w świątecznym czasie. Im ciekawsze ujęcia, tym większa szansa na zdobycie głosów publiczności oraz nagrody głównej. Zgłaszanie prac trwa do 10 lutego 2020 roku.
 • Promuj galerię konkursową, aby w kolejnym etapie zebrać jak najwięcej głosów mieszkańców i sympatyków świątecznego klimatu w swoim mieście.
 • Głosowanie odbędzie się w dniach 12-26 lutego 2020 roku. Codziennie, każdy Użytkownik może oddać 1 głos w każdej z dwóch kategorii. Głosować może każdy, nie ma ograniczeń wiekowych ani terytorialnych. Spraw, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o możliwości oddawania głosów, przekazywało tę informację dalej, udostępniając przy tym link do zdjęć świątecznego klimatu Waszego miasta.
 • Ogłoszenie wyników nastąpi 27 lutego 2020 roku. Zdjęcia dwóch zwycięskich galerii pojawią się na stronie głównej naszego FotoPortalu: fotoportal.markaterytorialna.pl
 • Miasta, które wygrają plebiscyt w swojej kategorii, otrzymają od nas nagrodę: szkolenie z zarządzania marką terytorialną o wartości 5 000 złotych brutto.

Korzyści

Dlaczego warto zaangażować się i wziąć udział plebiscycie? Poniżej przedstawiamy główne korzyści.

 • promowanie miasta poprzez udział w ogólnopolskim konkursie,
 • specjalistyczne szkolenie “Jak zwiększyć przewagę konkurencyjną samorządu? – czyli o skutecznym zarządzaniu marką terytorialną” dla zespołu specjalistów miejskich, 
 • wykorzystanie funkcjonalności narzędzia FotoPortal 2.0 w promocji swojego miasta.

Weź udział w Plebiscycie i zaprezentuj swoje miasto z najlepszej strony!  Powiązane wpisy

  PRODUKTY I USŁUGI

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Marki Terytorialnej.

  Szee

  Wymiana pieców na paliwo stałe, odnawialne źródła energii oraz termomodernizacji budynków. Od przyjmowania wniosków po wypłatę dotacji.

  Skp

  Rdzeń wszelkich działań Jednostki Samorządu Terytorialnego w zakresie promocji. Wyposażony w kilkanaście niezależnych od siebie modułów.

  Fotoportal

  Repozytorium materiałów audiowizualnych: zdjęć, filmów, prezentacji i dokumentów. Umożliwia łatwe pozyskanie i dystrybucję tych materiałów.

  Skjst

  Wszechstronne narzędzie dostosowane do indywidualnych potrzeb powiatów i gmin. Skupia działalność promocyjną, pozyskanie inwestorów oraz wspomaga informatyzację.

  Skpg

  Narzędzie ułatwiające profesjonalną obsługę inwestorów. Tworzy oferty inwestycyjne, przechowuje dane ekonomiczne i ewidencjonuje tereny inwestycyjne.

  Skdb

  Prezentuje pełny i aktualny stan działalności badawczej w JST. Właściwa koordynacja i ujednolicenie działalności badawczej pozwalają na znaczne zwiększenie jej efektywności.

  Skks

  Umożliwia wygodny nadzór nad tworzonymi komunikatami, automatycznie przyjmuje zgłoszenia interwencyjne oraz monitoruje przebieg ich  realizacji.

  Strategia_2

  Oferujemy doradztwo w aspekcie wdrażania systemów oraz wsparcie na etapie prezentacji projektów wśród decydentów i urzędników Miasta. Organizujemy szkolenia dla kadry zarządzającej oraz pracowników Urzędu, dla których systemy staną się narzędziem pracy.

  Komunikacja

  Posiadamy bogate doświadczenie w komunikowaniu do dużych społeczności. Jesteśmy na bieżąco z trendami marketingowymi oraz możliwościami technologicznymi. Kompleksowo zadbamy o aktywną obecność oraz pozytywny wizerunek marki miasta lub regionu w mediach społecznościowych.

  Strategia_2

  Doradztwo w aspekcie wdrażania systemu oraz wsparcie na etapie prezentacji projektu wśród decydentów i urzędników Miasta.